PL EN

Srebrny Jubileusz

Ogromne Logo Firmy z charakterystycznym, świetnie zaaranżowanym graficznie znakiem „25” było fantastycznym tłem dla przemówień, gratulacji, życzeń i podziękowań… !

Cześć oficjalna imprezy w której wręczono odznaczenia pracownikom, przyjmowano i przekazywano gratulacje wydawała się nie mieć końca!

Niezwykle podniosłym wydarzeniem było przekazanie na ręce Zarządu Listów Gratulacyjnych od Prezydenta Miasta – Jacka Majchrowskiego oraz Wiceministra Finansów Wiesława Janczyka.

Główną rolę przejął Założyciel, Wspólnik a obecnie Dyrektor Ośrodka Badawczo Szkoleniowego – Józef Seweryn. Jego przemówienia, konkluzje dotyczące historii firmy, wyciskały łzy najdłużej współpracującym pracownikom, a tym najnowszym otwierały oczy ze zdumienia.

Z całą pasją i entuzjazmem wtórował mu obecny Prezes – Tomasz Knapik, którego równie emocjonalne, dowcipne i pełne młodzieńczego zapału przemówienia angażowały zgromadzonych gości. A ci dopisali jak nigdy! Oprócz szanownego grona pracowników we wspólnym świętowaniu uczestniczyli również znamienici przedstawiciele SITP, Władz Lokalnych oraz wyjątkowych Kontrahentów i Partnerów – za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni!

Zabawa trwało do późnych godzin nocnych. Pośród wielu atrakcji przewidzianych na ten wyjątkowy wieczór, takich jak pokazy magii, występ Specjalnego Gościa – Tadeusza Drozdy, wróżb, degustacji pysznych dań oraz efektownego Tortu Jubileuszowego (tu należą się podziękowania dla firmy MitART za organizację). Najprzyjemniejsze były… uśmiechy, które nie schodziły z twarzy gości.

Do samego końca gościom towarzyszyli ci Najważniejsi – Dyrektor i Prezes.. i jak to często bywa w firmach... to oni, ostatni… zgasili światła… ;-)

SUPO Cerber SUPO Cerber SUPO Cerber SUPO Cerber