PL EN

SUPO Cerber

15.11.2017

WIELKI SUKCES!

Tak w skrócie zostało podsumowane i ocenione Międzynarodowe Seminarium IWMA „Ochrona przeciwpożarowa z wykorzystaniem mgły wodnej”, które odbyło się po raz pierwszy w Polsce, w Krakowie.
W całodziennych prezentacjach, dyskusjach i rozmowach udział wzięło ponad 80 przedstawicieli branży, specjalistów z całej Europy, a także dziewięciu sponsorów branżowych.

czytaj więcej
SUPO Cerber

25.08.2017

I. MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM IWMA W POLSCE

Tematem Seminarium będzie „Ochrona przeciwpożarowa z wykorzystaniem mgły wodnej”. Obrady odbędą się w środę, 15. listopada br., w godzinach 8:30 – 16:00, w sali konferencyjnej Hotelu „Galaxy” w Krakowie.
Zapraszamy serdecznie do udziału!

czytaj więcej
SUPO Cerber

22.04.2017

XI. Forum Budownictwa

W dniach 21.-22. kwietnia br. odbyło się w Zakopanem XI. Forum Budownictwa, tradycyjnie zorganizowane przez Galicyjską Izbę Budownictwa przy współudziale Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.
Jak co roku omówiono aktualną sytuację rynkową, przykładając największą wagę do problemów i nowych zjawisk dotyczących branży budowlanej w Małopolsce i w kraju.

czytaj więcej
SUPO Cerber

29.03.2017

Seminarium IWMA po raz pierwszy w Polsce

Seminarium International Water Mist Association (IWMA) odbędzie się w Krakowie, w środę, 15. listopada 2017r.. W przeddzień, w godzinach popołudniowych zaplanowane są wspólne konsultacje międzynarodowego grona ekspertów zajmujących się systemami gaśniczymi z zastosowaniem mgły wodnej.

czytaj więcej
SUPO Cerber

18.11.2016

Srebrny Jubileusz

Nastrojowe oświetlenie, czerwony dywan, gwar, hałas, mnóstwo śmiechu i co chwila wznoszone toasty… W takiej atmosferze SUPO-Cerber świętowało swoje 25 – lecie działalności… Jak co roku, miesiąc listopad to miesiąc w którym firma świętuje kolejny jubileusz, ale w tym roku był wyjątkowy...bo srebrny!

czytaj więcej