PL EN

Firma SUPO-Cerber Sp. z o.o. działa z sukcesem na rynku od roku 1991-go, oferując doradztwo, projektowanie, wykonawstwo, serwisowanie i wszelkie inne usługi w zakresie kompleksowych zabezpieczeń przeciwpożarowych w europejskich standardach. Jest intensywnie rozwijającym się innowacyjnym przedsiębiorstwem,  będącym prekursorem nowych trendów technologicznych.

Wiedza i doświadczenie dotyczące instalowania systemów polskich i zagranicznych w szerokim asortymencie pozwala spełnić każde wymagania Klienta, zapewniając niezawodności i skuteczność funkcjonowania instalacji,  zaprojektowanych i wykonanych w najwyższych standardach.

Od początku działalności jesteśmy firmą rodzinną,  stale powiększającą potencjał o młodych,
ambitnych pracowników, pragnących wnosić w jej ciągły rozwój swoje zdolności i predyspozycje, doskonalących jednocześnie własne umiejętności.Firma w 2015 roku realizowała projekt „Opracowanie wymagań dla mobilnego stanowiska gaśniczego mgłą wodna zabudowanego na pojeździe pożarniczym przeznaczonego dla jednostek ochrony przeciwpożarowej”, współfinansowanej ze środków budżetu państwa przez Ministerstwo Gospodarki w ramach Programu Wsparcie w ramach dużego bonu – edycja 2015.